Сок TAHITIAN NONI® (сок нони)
Информационный сайт о соке TAHITIAN NONI®

Сок нони в Украине и мире

Контакты

Моб: +38 (050) 107-14-72
Моб: +38 (067) 506-55-84
Тел: +38 (044) 362-60-64

Skype: rudenkovv

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Купить продукцию

Поделитесь с друзьями!

Новые поступления

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від…

Главная Бизнес МЛМ бизнес Про корисні властивості ноні та бізнес з ноні

Про корисні властивості ноні та бізнес з ноні

0015Шановні друзі!
Я Вам розповім про свою історію вживання соку ноні і про мій бізнес з цим прекрасним продуктом. З соком ноні я познайомився в серпні 2007 року. Це сталося зовсім випадково, коли я почув про ноні від своїх партнерів. Як людина, що займається програмами здоров'я, я зацікавився розповідями безпосередньо про сам продукт ноні. (На порталі Правильне харчування і здорова їжа, засновником якого я є, Ви знайдете багато корисної інформації - http://correct-food.com)

Про продукт
Мене зацікавили відомості про надзвичайно великі і корисні властивості дерева ноні і його плоду. Коли я читав про історію ноні, я ніби потрапив у якусь давню казку із захоплюючою подорожжю. Тільки одні слова - Морінда, Французька Полінезія, Таїті, говорили про щось чудесне, загадковому і надзвичайне.
Я постарався отримати максимальну інформацію про корисні властивості плоду ноні. І, я її отримав! На сьогоднішній день сік ноні для мене це щоденний продукт мого харчування, в якому міститиметься більше 150 поживних речовин - в тому числі різні вітаміни, мінерали та антиоксиданти, - які сприяють зміцненню організму. Я точно знаю, що Tahitian Noni ® Оригінальний, який я п'ю, багатий на ірідоіди і інші дієві біоактивні речовини, які зміцнюють мій організм, підтримують імунну систему, підвищують витривалість і сприяють гарній роботі всіх систем організму.

 

Шановні друзі! Даю Вам посилання на пізнавальне відео, з якого Ви довідаєтеся «про сік ноні як продукті здоров'я, а також про одержання додаткового доходу з цим прекрасним продуктом» http://www.youtube.com/watch?v=cZya5dsa0bI&feature=plcp Це відео зроблено для держави Україна, але пізнавально воно буде всім!
Хочу сказати, що я зрозумів одну просту річ - у власне здоров'я потрібно інвестувати. Значимість продукту визначає не ціна, а його цінність! Мої інвестиції і моя цінність - це сік ноні!

006Про Компанію
Після вивчення основних матеріалів про ноні, я зацікавився питанням - а що ж це за Компанія така, яка змогла подарувати світові ноні та дати можливість його вживати людям у більш ніж 72 країнах світу.
Morinda Bioactives (в минулому Таітіан Ноні Інтернешнл) є глобальною, дослідницькою компанією біоактивних продуктів, яка першою запропонувала корисні для здоров'я переваги ноні всьому світу за межами Таїті.
Є дуже цікаві факти. Так, в 2006 році Таітіан Ноні Інтернешнл ( Морінда ) оголосила про те, що виплатить 100 000 доларів тому, хто назве іншу мережеву компанію, чия стратегія, ріст і історія розвитку призвела до більш значущих результатів, ніж ті, яких досягла TNI за 10 років. Ніхто навіть не спробував прийняти цей виклик, і головне - ніхто не міг цього зробити!

У 2010 році TNI знову кидає виклик, але на цей раз мережевим компаніям, при цьому ставка зросла до 250 000 доларів. Компанія TNI впевнена, що немає такого продукту, який можна було б порівняти з біоактивним напоєм Tahitian Noni ® Оригінальний. Компанія настільки впевнена в цьому, що виплатить 250 тисяч доларів США тій компанії мережевого маркетингу, яка зможе довести, що продукт, який є основою її бізнесу, відповідає всім нижче перерахованим вимогам:
- Продукт піддався, принаймні, 14 клінічним дослідженням на людях;
- На продукт видано не менше 52 патентів, що отримали наукове підтвердження;
- Продукт був визнаний адаптогеном світового класу і містить 15 мг ірідоідів і більше в кожній рекомендованій дозі прийому;
- Продукт містить біоактивні речовини з визнаної рослини для здоров'я, які після переробки і пастеризації залишаються стабільними (не втрачають своїх властивостей) протягом не менш ніж 2-х років ... (І багато іншого)
Як Ви думаєте, хтось прийняв виклик? Ніхто! Це говорить про те, що Компанія володіє унікальним продуктом, а так саме і ексклюзивним правом на збір урожаю на Таїтянських островах, маючи завод по переробці ноні на Таїті, 5 заводів по світу, які здійснюють процес бутильовання і випуску ноні. Після цього, сік ноні доставляється по світу, в ті країни, де відкриті офіси Морінди.

Бізнес з ноні
Бізнес здійснюється простим способом. Його можна назвати як - бізнес прямих продажів або мережевий маркетинг (МЛМ). Особисто для мене, мережевий маркетинг середини 90-х років пострадянського простору, асоціюється з негативом. Але, виявилося, що це негатив до тих способів і методів, які наші люди впроваджували в практику тих днів!

До речі, значна частина Американського, Європейського, Японського ринків розвиваються саме шляхом мережевого маркетингу. Так що ж таке бізнес прямих продажів або мережевий маркетинг (МЛМ)? Це - спосіб просування товарів і послуг. Кому ми зараз довіряємо: рекламі або рекомендації людей? Звичайно ж, рекомендації близьких, партнерів, друзів. І, виявляється, що за рекомендацією можна ще й отримувати гроші від Компанії. Компанія замість реклами, інших великих витратних статей бюджету виплачує комісійні своїм Консультантам за рекомендацією, в даному випадку, соку ноні та іншої продукції, основою якої є ноні. (Даю Вам посилання на одного з лідерів МЛМ Ренді Гейджа і його виступ про ефективний бізнес в МЛМ http://www.youtube.com/watch?v=5zleFLxjljk&feature=g-upl)

0043 2Відкрию Вам великий секрет)). Я не продаю ноні ніколи і нікому! Я не продавець! Свій бізнес з ноні я називаю - інтелектуальний маркетинг! Я просто даю інформацію людям про ноні, розповідаю їм про Морінду, історії Компанії, можливості додаткового доходу! І, компанія Morinda Bioactives дає мені унікальний шанс - я п'ю продукт здоров'я, розповідаю про це людям, даю іншим людям долучитися до продуктів ноні і до цінностей Компанії, і за це ще й отримую гроші за маркетинг планом Компанії!

Я скажу, що мені пощастило! Я досить різнобічна людина, у мене є свій бізнес, ряд соціальних програм і проектів, і є ноні! Коли мене запитують, що для мене є ноні, то я відповідаю так: « Ноні - це частина мого життя!»
Звертаюся до всіх людей, що читають ці мої рядки. А Ви хочете бути здоровими? Або бути здоровими і мати додатковий дохід з продукцією ноні? Бути разом і спілкуватися з адекватними, позитивними людьми! Якщо так, то пишіть, дзвоніть))
Ми будемо Вам раді!

З повагою, засновник сайту Віталій Володимирович

ВНИМАНИЕ! Сок TAHITIAN NONI® не предназначен для диагностики, лечения и предупреждения заболеваний. Он не зарегистрирован в качестве лекарственного средства в Украине. Сок TAHITIAN NONI® не является БАДом (Биологически активной добавкой).

Copyright © 2009-2013. Независимый Консультант Tahitian Noni International, Inc. СПД Руденко В.В., ID - 4833434. Tatitian Noni® TePoemä® Moéa® является торговой маркой компании Tahitian Noni International, Inc. ©Tahitian Noni International, Inc. Используется с разрешения. Все права защищены.

Вы можете купить сок нони в любой стране мира и ознакомиться с более подробной информацией, перейдя по ссылке https://morinda.com/4833434

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Main Menu

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Main Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Top of Page