Сок TAHITIAN NONI® (сок нони)
Информационный сайт о соке TAHITIAN NONI®

Сок нони в Украине и мире

Контакты

Моб: +38 (050) 107-14-72
Моб: +38 (067) 506-55-84
Тел: +38 (044) 362-60-64

Skype: rudenkovv

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Купить продукцию

Поделитесь с друзьями!

Новые поступления

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від…

Главная Косметика Уход за кожей лица Defy Косметика нони Набор сменных насадок для прибора Defy Microderm

Набор сменных насадок для прибора Defy Microderm

Defy replacement lgОберіть один із представлених рівнів інтенсивності очищення, основуючись на типі вашої шкіри та ваших потребах. Кожен набір містить 6 змінних дисків (три великих, три маленьких) та один змінний фільтр.


Спосіб використання:

Оберіть потрібний диск:

Білий диск - М'який
Використовуйте для перших двох процедур очищення шкіри. Цього часу має бути достатньо для того, аби призвичаїтись до роботи з приладом. Коли ви почнете впевнено їм користуватись, ви можете перейти до диску сірого кольору. Білий диск підходить для людей із чутливою шкірою.

Сірий диск - Помірний
Підходить для тих, хто в майбутньому хоче перейти до Чорного та Червоного рівнів, та для тих, хто має більш чутливу шкіру.

Чорний диск - Жорсткий
Ідеально підходить для людей з нормальною та грубою шкірою, можна використовувати лише після декількох використань Сірого диску. Не рекомендовано для людей з чутливою шкірою.

Червоний Диск - Дуже Жорсткий
Найбільш жорсткий серед всіх дисків. Розроблений для очищення тіла та для ділянок обличчя з більш еластичною та грубою шкірою. Можна використовувати лише після декількох використань чорного диску. Не рекомендований для людей із чутливою шкірою.

Диски великого розміру розроблені для очищення ділянок тіла - для очищення обличчя використовуйте диски маленького розміру. 

Для того, чтобы заказать косметику нони и сок нони по оптовым ценам и со склада производителя, - позвоните по телефонам, указанным в разделе Контакты  

ВНИМАНИЕ! Сок TAHITIAN NONI® не предназначен для диагностики, лечения и предупреждения заболеваний. Он не зарегистрирован в качестве лекарственного средства в Украине. Сок TAHITIAN NONI® не является БАДом (Биологически активной добавкой).

Copyright © 2009-2013. Независимый Консультант Tahitian Noni International, Inc. СПД Руденко В.В., ID - 4833434. Tatitian Noni® TePoemä® Moéa® является торговой маркой компании Tahitian Noni International, Inc. ©Tahitian Noni International, Inc. Используется с разрешения. Все права защищены.

Вы можете купить сок нони в любой стране мира и ознакомиться с более подробной информацией, перейдя по ссылке https://morinda.com/4833434

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Main Menu

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Main Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Top of Page