Сок TAHITIAN NONI® (сок нони)
Информационный сайт о соке TAHITIAN NONI®

Сок нони в Украине и мире

Контакты

Моб: +38 (050) 107-14-72
Моб: +38 (067) 506-55-84
Тел: +38 (044) 362-60-64

Skype: rudenkovv

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Купить продукцию

Поделитесь с друзьями!

Новые поступления

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від…

Главная О соке нони Информация Моринды Вражаючі результати вимірювання біологічного віку!

Вражаючі результати вимірювання біологічного віку!

160720131780Дослідження свого біологічного віку за допомогою сканеру "TruAge" відбулося в липні місяці 2013 року в одному з колективів м. Києва.
Було цікавим довідатись наскільки люди дбайливо відносяться до свого здоров’я, визначити їх ставлення до здорового способу життя. Інформація про те, що до колективу завітають зі сканером "TruAge", зацікавила багатьох.

Можливість довідатись про свій справжній біологічний вік, визначити рівень КПГ, отримати інформацію про те,  яким чином високий рівень КПГ може призвести до серйозних ускладнень та захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання, діабет, ниркову недостатність та багатьох інших проблем. А, найголовніше, зробити рішучій крок у збереженні свого здоров’я, приділивши більше уваги своєму харчуванню, покращенню свого стиля життя у цілому.
І очікування перевершили найсміливіші сподівання. Більше сотні людей дізналися свій біологічний вік, обговорили питання поліпшення здорового способу життя.


160720131782Також, усі, хто пройшли сканування, отримали інформацію та знання про корисний продукт для людського здоров’я - сік ноні компанії Морінда.
 І, на сам кінець, цікава інформація про найкращий результат щодо біологічного віку людини. Чоловіку на ім’я Станіслав вже виповнилося 60! років. Щось підказувало, що його біологічний вік покаже менші результати від віку за паспортом! Але, щоб на стільки!  Пана Станіслава переміряли на сканері тричі, тому ще його результат просто вражаючий!


Показник у 60-річної людини – 8 років. На запитання щодо свого способу життя пан Станіслав відповів коротко: «Не п’ю, не палю цигарки, займаюся спортом». Також, було видно про гарну спадковість пана Станіслава!


160720131781Залишається тільки порадіти за пана Станіслава та за переважну більшість людей, що мають добрі показники свого біологічного віку!
І запросити усіх бажаючих перевірити свій біологічний вік за допомогою сканеру "TruAge" і скоштувати продукт здоров’я – сік ноні!
(на фотографії пан Станіслав та процес сканування. Фотоматеріали – власність сайту http://nonijuice.kiev.ua та використовуються за згодою людей, що сфотографовані і надали свою інформацію)

ВНИМАНИЕ! Сок TAHITIAN NONI® не предназначен для диагностики, лечения и предупреждения заболеваний. Он не зарегистрирован в качестве лекарственного средства в Украине. Сок TAHITIAN NONI® не является БАДом (Биологически активной добавкой).

Copyright © 2009-2013. Независимый Консультант Tahitian Noni International, Inc. СПД Руденко В.В., ID - 4833434. Tatitian Noni® TePoemä® Moéa® является торговой маркой компании Tahitian Noni International, Inc. ©Tahitian Noni International, Inc. Используется с разрешения. Все права защищены.

Вы можете купить сок нони в любой стране мира и ознакомиться с более подробной информацией, перейдя по ссылке https://morinda.com/4833434

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Main Menu

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Main Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Top of Page