Сок TAHITIAN NONI® (сок нони)
Информационный сайт о соке TAHITIAN NONI®

Сок нони в Украине и мире

Контакты

Моб: +38 (050) 107-14-72
Моб: +38 (067) 506-55-84
Тел: +38 (044) 362-60-64

Skype: rudenkovv

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Купить продукцию

Поделитесь с друзьями!

Новые поступления

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від…

Главная О соке нони Информация Моринды Сік Ноні та мінеральні води курорту Моршин

Сік Ноні та мінеральні води курорту Моршин

 

006Аналізуючи список складових соку Ноні важливо відмітити, що справа не в окремій речовині, а в їх унікальному спів єднанні в якості додаткового поживного засобу. Яскравим прикладом є скополетин. Якщо його приймати в ізольованій формі, то він знижує кров’яний тиск і може знизити тиск навіть при нормальному кров’яному тиску.

 

При прийманні соку Ноні, який багатий скополетином, по літрі кожні дві години чотири рази підряд,не проходить зниження кров’яного тиску. Це і є синергія і баланс в соці Ноні.

 

 

З власного досвіду лікаря променевої діагностики можу запевнити що сок Ноні в поєднанні з правильним харчуванням, веденням активного образу життя є цінним при­родним фактором профілактики та лікування захворювань (в даному випадку ті які є профільними в санаторіях Курорту Моршин). Наведу приклад деяких з них:

Лямбліоз.

У пацієнтів, які поєднували сік Ноні з Моршинською водою при лікуванні лямбліозу та супутніх захворювань,викликаних лямбліозом приблизно у 80%,при повторних лабо­раторних обстеженнях лямблії не виявлялись.

Хронічний панкреатит,цукровий діабет,захворювання печінки, жовчевого міхура, шлунково-кишечного тракту,особливо виразкова хвороба шлунку, 12-палої кишки, ентероколіт,коліт,гіпертонія.

 

Ультразвукове обстеження, фіброскопія, колоноскопія, рентгенівське обстеження, лабораторні дослідження, а також покращення загального стану, відсутність скарг та, симптомів захворювання показало високу ефективність дії соку Ноні в поєднанні з Моршинською водою(джерело № )при лікуванні та профілактиці цих захворювань. Для закріплення ефекту поєднаного лікування рекомендовано вживати сік Ноні хоча б один раз,6 місяців підряд,протягом року по 60-120 мл в день Деколи стійкий оздоров­чий ефект спостерігається набагато скоріше.

 

0012Особливо хочу підкреслити профілактичну та лікувальну дію соку Ноні при хворобах молочної залози, матки та придатків в жінок, жіночому та чоловічому безплідді, прохідності маткових труб,простатиті в чоловіків,особливо молодого віку.

(досвід роботи в Львівському перенатальному центрі та Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я населення).

Вибір за Вами. Біоактивні напитки TANITIANNONI®- це доступна профілактична база Вашого здоров’я вже зараз.

Тел моб.: +38 (067) 506-55-84
Телефон: +38 (044) 362-60-64

 

 

ВНИМАНИЕ! Сок TAHITIAN NONI® не предназначен для диагностики, лечения и предупреждения заболеваний. Он не зарегистрирован в качестве лекарственного средства в Украине. Сок TAHITIAN NONI® не является БАДом (Биологически активной добавкой).

Copyright © 2009-2013. Независимый Консультант Tahitian Noni International, Inc. СПД Руденко В.В., ID - 4833434. Tatitian Noni® TePoemä® Moéa® является торговой маркой компании Tahitian Noni International, Inc. ©Tahitian Noni International, Inc. Используется с разрешения. Все права защищены.

Вы можете купить сок нони в любой стране мира и ознакомиться с более подробной информацией, перейдя по ссылке https://morinda.com/4833434

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Main Menu

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Main Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Top of Page