Сок TAHITIAN NONI® (сок нони)
Информационный сайт о соке TAHITIAN NONI®

Сок нони в Украине и мире

Контакты

Моб: +38 (050) 107-14-72
Моб: +38 (067) 506-55-84
Тел: +38 (044) 362-60-64

Skype: rudenkovv

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Купить продукцию

Поделитесь с друзьями!

Новые поступления

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від…

Главная О соке нони Информация Моринды ЗУСТРІНЕМО ОСІНЬ У ПОРТУГАЛІЇ

ЗУСТРІНЕМО ОСІНЬ У ПОРТУГАЛІЇ

1-1133Морінда пропонує вам розпочати цю осінь на батьківщині мадери, портвейну та відважних мореплавців. Португалія – країна мальовничих пейзажів, чистих пляжів та активного нічного життя. Що ще цікавого пропонує відвідувачам ця країна? Своїми враженнями з міжнародною родиною «Морінда» поділиться переможець акції «Відпустка мрії» у вересні, адже він (або вона) вирушить до столиці Португалії – Лісабону!

Лісабон – місто, що є другою  найстарішою європейською столицею після Афін. Із висоти пташиного польоту Лісабон схожий на мозаїку: різнокольорові дахи будинків смугами спускаються до річки Тагус. Невеликий і затишний аеропорт, усміхнені люди. Вузькі теплі дворики, яскраві будинки, черепичні дахи.

Відвідати у португальській столиці можна чимало, тому кожен знайде місця чи розваги, які йому до смаку. В першу чергу, це Cristo Rei – точна копія статуї Ісуса, що підноситься над Ріо-де-Жанейро. Величезний 120-ти-метровий монумент розташований на березі річки Тагус. З оглядового майданчика Cristo Rei відкривається дивовижний вигляд на Лісабон. Далі це District Belem – заміська резиденція президента Португалії. Хоча головною визначною пам’яткою Belem є монастир, що за сумісництвом є усипальнею португальських королів.

Крім того, у Лісабоні ходить незвичайний трамвай. Унікальність цього транспорту полягає у вагонах, які були побудовані ще на початку 20 століття, називаються вони «Brill». Маршрут трамваю прокладений через історичну частину міста – Алфама. Незалежно від ваших уподобань, вас неодмінно вразить Лісабонський океанаріум. Він вважається одним із кращих в усьому світі!

0030Краєвиди Лісабона вражають розмаїттям: сучасні висотки та розкішні палаци, величні храми та дивовижні мости, а також фунікулери, підйомники та безліч сходів, адже місто стоїть на семи пагорбах. Це місто 68 парків і садів, 57 фонтанів та 92 палаців.

Багата історія, культура, привітність місцевих жителів та відчуття, що ви вдома – усе це Лісабон – затишна португальська столиця.

Дозвольте собі відчути красу цього світу та пережити незабутні відчуття! Не вагайтеся – заходьте на www.truage.com/ukraine, дивіться відео про КПГ та запрошуйте на цей сайт інших: ваших друзів, родичів, колег, знайомих і незнайомих, цікавих та успішних людей, усіх-усіх, хто може відвідати наш сайт та дати вам і собі +1 шанс на перемогу в акції «Відпустка мрії»! Коли ваші друзі і знайомі будуть заходити на сайт під вашим ID-номером, ви будете отримувати додатковий бал для участі в акції.


Окрім того, додаткову перевагу для участі в Акції надає нова програма від TrūAge Скан+! Якщо ваш клієнт погодиться надати свою особисту інформацію під час сканування (ПІБ, електронна адреса), він отримає додатковий бал для участі в акції «Відпустка мрії». Цей бал надаватиметься додатково до тих балів, які він міг уже отримати на сайті www.truage.com/ukraine.


Спеціалісти з використання сканера TrūAge отримають додатковий бал для участі в акції «Відпустка мрії» за кожну людину, дані якої вони введуть у програму TrūAge Скан+. Окрім того, ви отримаєте додатковий бал для участі в акції «Відпустка мрії» за кожного клієнта, який поділиться своїми результати через соціальні мережі. Отож, не зволікайте – отримуйте додаткові шанси на перемогу!
Офіційні умови акції – на сайті Морінда.

ВНИМАНИЕ! Сок TAHITIAN NONI® не предназначен для диагностики, лечения и предупреждения заболеваний. Он не зарегистрирован в качестве лекарственного средства в Украине. Сок TAHITIAN NONI® не является БАДом (Биологически активной добавкой).

Copyright © 2009-2013. Независимый Консультант Tahitian Noni International, Inc. СПД Руденко В.В., ID - 4833434. Tatitian Noni® TePoemä® Moéa® является торговой маркой компании Tahitian Noni International, Inc. ©Tahitian Noni International, Inc. Используется с разрешения. Все права защищены.

Вы можете купить сок нони в любой стране мира и ознакомиться с более подробной информацией, перейдя по ссылке https://morinda.com/4833434

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Main Menu

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Main Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Top of Page