Сок TAHITIAN NONI® (сок нони)
Информационный сайт о соке TAHITIAN NONI®

Сок нони в Украине и мире

Контакты

Моб: +38 (050) 107-14-72
Моб: +38 (067) 506-55-84
Тел: +38 (044) 362-60-64

Skype: rudenkovv

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Купить продукцию

Поделитесь с друзьями!

Новые поступления

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від…

Главная О соке нони Информация Моринды НОВІ ГОРИЗОНТИ «МОРІНДА»: ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ ДУШІ, ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

НОВІ ГОРИЗОНТИ «МОРІНДА»: ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ ДУШІ, ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

031«Морінда» – це компанія, що не тільки ділиться зі своїми партнерами користю здорових та натуральних продуктів, а й відкриває двері у світ яскравих подорожей, що поєднують екзотичний відпочинок та ексклюзивні бізнес-тренінги.
Мальовничі Кауаї нещодавно зустріли команду Незалежних Консультантів «Морінда» на конференції Нові горизонти 2014!

350 учасників, серед яких – найкращі та найуспішніші бізнес-партнери компанії.
Програма була насичена:
§  Визнання нових $1-мільйонерів, серед яких Чізуко та Хіроюкі Дате, Мацуо та Кейко Като, Міка Накагава, Павел та Єлена Ракови, Лілі Суріана Сетіаван, Шу-Хуі Янг та Шан-Чунг Моу. Окрім того, були нагородженні і нові члени Клубу $5-мільйонерів: Шеннон та Доун Роланд. Цього року «Морінда» також привітала нового члена Клубу $10-мільйонерів – Норіфумі Канецуна. Безперечно, такі досягнення варті визнання!
§  Оголошення важливих доповнень та додаткових переваг Програми розвитку регіону. Це нові бонуси для Регіональних лідерів, бонус для Нефритів у команді нових Регіональних лідерів та чимало інших новин, що створили справжній інформаційний бум під час Нових горизонтів! Незабаром ми більш детально повідомимо усю важливу інформацію стосовно самої Програми, умов кваліфікації та винагород.
0035§  Виступи топ-лідерів компанії про те, як бути Лідером бізнесу з «Морінда», ділитися її баченням та успішно розвивати свою справу разом із командою бізнес-партнерів.
Гавайські острови, неймовірної краси природа, розкішний готель, гарні та успішні люди – це те, що робить міжнародні заходи «Морінда» неперевершеними! Нові горизонти 2014 – подія, що стала джерелом нових сил, енергії та натхнення для ще більшого успіху та нових звершень. У 2015 році «Морінда» запрошує вас відкрити для себе НОВІ ГОРИЗОНТИ на Мауї, а у 2016 - у Монако!

Если у Вас есть желание иметь стабильный дополнительный доход, а при правильных действиях – добиться построения системного  бизнеса – присоединяйтесь к нам! Мы будем рады нашему сотрудничеству.

В разделе "Контакты", в авторской статье основателя этого сайта, есть раздел о бизнесе с нони. Также, Вашему вниманию предлагаются отдельные материалы о том, как достичь финансового успеха с Мориндой.  Нажмите на каждую из этих ссылок и ознакомьтесь  с интерисующей Вас информацией

ВНИМАНИЕ! Сок TAHITIAN NONI® не предназначен для диагностики, лечения и предупреждения заболеваний. Он не зарегистрирован в качестве лекарственного средства в Украине. Сок TAHITIAN NONI® не является БАДом (Биологически активной добавкой).

Copyright © 2009-2013. Независимый Консультант Tahitian Noni International, Inc. СПД Руденко В.В., ID - 4833434. Tatitian Noni® TePoemä® Moéa® является торговой маркой компании Tahitian Noni International, Inc. ©Tahitian Noni International, Inc. Используется с разрешения. Все права защищены.

Вы можете купить сок нони в любой стране мира и ознакомиться с более подробной информацией, перейдя по ссылке https://morinda.com/4833434

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Main Menu

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Main Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Top of Page