Фрукт Ноні – корисна екзотика

Несколько рецептов для здорового питания.
18.02.2022
Секреты, которые помогут удерживать вес в течении всей жизни
21.02.2022
005

Сік ноні на основі плоду ноні, морінда

Наукова назва ноні — Морінда цитрусаліста. Цей тропічний плід росте у Південній Азії та на території всього Південно-Тихоокеанського регіону. Широкому поширенню цієї рослини сприяли індонезійські мореплавці, які брали плоди з собою у подорожі до інших берегів та висаджували дерева на нових землях.

Відмінна риса дерева Морінди — здатність до безперервного цілорічного плодоношення. На одній гілці з квіткою ноні можуть бути зрілий плід і ще зелена зав’язь.

У місцях природного зростання ноні є основою раціону місцевих жителів. Унікальні біологічні характеристики роблять цей фрукт панацеєю від усіх хвороб у малоцивілізованих умовах. Йому приписуються як лікувальні, а й містичні властивості. Тубільці вважають, що він здатний повертати до життя, дарує довголіття та плодючість. В Індії Морінду вважають священним деревом, що називають «плід голодних».

Склад ноні

Зовнішній вигляд ноні найбільше нагадує бульба топінамбуру або зелений ананас неправильної форми. Плоди витягнуті, овальні, покриті горбистою шкіркою, завдовжки 7-10 сантиметрів. Стиглий екземпляр матиме напівпрозору оболонку та бурштинову м’якоть з безліччю дрібних насіння.

Смак і запах цього фрукта можуть збентежити європейця, який звикли до вишуканої насолоди екзотичних плодів. Аромат ноні відштовхує, а його м’якоть на смак гостра з нотками бродіння та несвіжого сиру. Насіння ноні гіркотою нагадує горошини запашного перцю. За ці властивості ноні одержав ще одну назву – сирний фрукт.

Повір’я про незвичайну силу ноні підтверджуються його хімічним складом. Фрукт складається із води майже на 99%. 100 грамів цього продукту містять лише 44 кКал.

10 г вуглеводів;

0,3 г жирів;

0,1 г білка;

0,2 г клітковини.

Бідний на клітковину плід містить безліч мінералів – калій, кальцій, натрій, фосфор, залізо, селен та молібден. Містить велику кількість вітаміну А, С, вітамінів групи В.

Інші корисні біологічні сполуки в цьому фрукті налічують близько 150 найменувань. Антиоксиданти, аргінін, фосфоліпіди, флавоноїди, амінокислоти, полісахариди та інші унікальні сполуки перетворюють ноні на джерело здоров’я.

Чим корисний ноні-фрукт

На що слід розраховувати, вводячи ноні у свій раціон? Це фрукт, що регулярно вживається у свіжому вигляді, призводить до безлічі позитивних змін в організмі:

  • зміцнює судини, що загалом благотворно впливає на стан кровоносної системи;
  • є ефективною профілактикою ракових захворювань;
  • благотворно діє стан легень, є профілактикою астми;
  • сприяє оновленню клітин організму, покращує стан шкіри, зубів та волосся;
  • фермент проксеронін, що міститься в плодах, допомагає впоратися зі шкідливими харчовими звичками та пристрастю до тютюну;
  • дозволяє швидко відновлюватися після захворювань та фізичних навантажень;
  • підвищує витривалість.

Ноні принесе користь при систематичному, але помірному вживанні. Він показаний:

  • людям похилого віку для підтримки здоров’я;
  • спортсменам та людям, чий спосіб життя пов’язаний з фізичними та психічними навантаженнями;
  • людям, чий організм потребує детоксу, які кидають палити або проходять реабілітацію.

Сік ноні

Екстравагантний смак ноні та складності транспортування перешкоджають його популярності. Тому все частіше покупцям пропонували сік цього фрукта. Він зберігає більшість корисних речовин під час перевезення, має більш нейтральний смак. Цікаво, що сік отримують не традиційним методом віджиму, а обстоюючи зрілі плоди у закритій ємності.

Смак соку ноні нагадує хлібний квас. Його рідко вживають у чистому вигляді. Найчастіше змішують із водою, апельсиновим чи виноградним соком.

Також експортують різні екстракти та витяжки з цього фрукта, які можна приймати у капсулах.

Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію на основі ноні перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434  , виберете країну Вашого проживання, і в розділі «Можливості», «Приєднуйтесь» — замовте потрібну Вам продукцію ноні. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! По всім питанням, які ви хочете дізнатися про сік ноні, телефонуйте (пишіть) по контактам, які вказані в розділі Контакти.

 

 

 

КУПИТЬ
Язык сайта