Ноні інформує. Біологічний вік — наука про TrūAge

Каким образом сохранить свою молодость и энергию
27.07.2013
Сок нони представляет. Биологический возраст — наука о TrūAge
27.07.2013

Вимірюючи свій біологічний вік, людина задається питанням про те, що значить рівень КПГ в людському організмі, що означають результати сканеру  TrūAge, де і коли можна повторно виміряти свій біологічний вік. На нашому сайті Ви зможете отримати інформацію на основні Ваші питання.
 
НАВІЩО? Ваш біологічний вік може підказати вам, чи ризикуєте ви захворіти на серйозну хворобу.

Високий рівень КПГ призводить до серйозних ускладнень та захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання, діабет, ниркову недостатність та багатьох інших проблем. Ось чому так необхідно знати ваш біологічний вік. Ваш рівень КПГ визначить ваш біологічний вік і порівнюючи його із рівнем людей вашого віку, ви зможете краще оцінити чи піддаєтесь ви ризику . Старіння – це нормально, проте його прискорення та прискорення хвороб, що можуть призвести до смерті і які викликані накопиченням КПГ не мають стати нормою. Розпочніть вже сьогодні. Дізнайтесь свій біологічний вік та почніть боротьбу проти КПГ.

ЯК? Дізнайтеся свій біологічний вік за допомогою сканеру TrūAge, який пройшов клінічну перевірку.

Сканер TrūAge — це запатентований медичний прилад розроблений лікарями для визначення рівня КПГ у вашому організмі. Дію сканеру TrūAge було остаточно підтверджено під час тестів, в яких взяли учать більше 100000 людей. Результати показали, що сканер TrūAge вимірює рівень КПГ так само точно як і біопсія. Ці підтвердженні результати були опубліковані в декількох рецензованих журналах.
Сканер TrūAge є швидким, безболісним сканером руки, який видає точний результат менше аніж за 30 секунд.

КОЛИ? Візьміть участь у безкоштовному скануванні у вашому місті

Ми прагнемо, аби вимірювання КПГ стало доступним по всьому світі. Зареєструйтесь сьогодні на один із майбутніх процесів сканування, що проходитиме в місті поруч із вами.

Три прості способи боротьби із КПГ:

Слідкуйте за своїм харчуванням.
Кінцеві продукти глікування (КПГ) утворюються в їжі в умовах підвищеної температури, коли цукор з’єднується з білками. Наявність КПГ в їжі, яку ми споживаємо, може прискорити процеси старіння, що відбуваються в організмі. Саме тому краще за все зменшити кількість смажених продуктів на сковорідці або на грилі. Здорове, збалансоване харчування – найважливіші аспекти підтримки здоров’я та можливість контролювати утворення КПГ.
Почніть вживати біоактивний напій Макс вже сьогодні, з 30-денною гарантією повернення грошей в разі невдоволення продукцією.
Покращайте свій стиль життя
Контролюйте ваш рівень КПГ за допомогою дієт, регулярних фізичних вправ та контролювання стресових ситуацій

Ваш рівень КПГ залежить від того, який стиль життя ви оберете – хороший чи поганий. Зменште рівень КПГ та попередьте утворення нових наступним чином:
•    Вживайте якомога більше сирих фруктів і овочів
•    Замість смаженої їжі або їжі, приготовленої на грилі, вживайте варену або приготовлену на парі.
•    Уникайте алкоголь та цигарки
•    Спіть принаймні 8 годин
Покращуйте свої знання
Допоможіть іншим дізнатись про КПГ

Знання – сила. Почніть дізнаватись більше про КПГ, як вони діють і як ви можете їх контролювати, а потім допоможіть іншим зробити те саме. Поділіться відео та цим сайтом з вашими друзями. Дізнаючись більше про КПГ, ви можете покращити ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Також, радимо Вам вживати сік ноні — натуральний продукт здоров’я, молодості та довголіття!

Дзвоніть по телефонам, які вказані в розділі Контакти. Здоров’я Вам та довголіття!

КУПИТЬ
Язык сайта