Вражаючі результати вимірювання біологічного віку!

0054
Сок нони продукт здоровья, молодости и долголетия
14.07.2013
Ваше здоровье. Чистые сосуды — здоровая жизнь
26.07.2013
160720131780

160720131780Дослідження свого біологічного віку за допомогою сканеру «TruAge» відбулося в липні місяці 2013 року в одному з колективів м. Києва.
Було цікавим довідатись наскільки люди дбайливо відносяться до свого здоров’я, визначити їх ставлення до здорового способу життя. Інформація про те, що до колективу завітають зі сканером «TruAge», зацікавила багатьох.

Можливість довідатись про свій справжній біологічний вік, визначити рівень КПГ, отримати інформацію про те,  яким чином високий рівень КПГ може призвести до серйозних ускладнень та захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання, діабет, ниркову недостатність та багатьох інших проблем. А, найголовніше, зробити рішучій крок у збереженні свого здоров’я, приділивши більше уваги своєму харчуванню, покращенню свого стиля життя у цілому.
І очікування перевершили найсміливіші сподівання. Більше сотні людей дізналися свій біологічний вік, обговорили питання поліпшення здорового способу життя.

160720131782Також, усі, хто пройшли сканування, отримали інформацію та знання про корисний продукт для людського здоров’я — сік ноні компанії Морінда.
 І, на сам кінець, цікава інформація про найкращий результат щодо біологічного віку людини. Чоловіку на ім’я Станіслав вже виповнилося 60! років. Щось підказувало, що його біологічний вік покаже менші результати від віку за паспортом! Але, щоб на стільки!  Пана Станіслава переміряли на сканері тричі, тому ще його результат просто вражаючий!

Показник у 60-річної людини – 8 років. На запитання щодо свого способу життя пан Станіслав відповів коротко: «Не п’ю, не палю цигарки, займаюся спортом». Також, було видно про гарну спадковість пана Станіслава!

160720131781Залишається тільки порадіти за пана Станіслава та за переважну більшість людей, що мають добрі показники свого біологічного віку!
І запросити усіх бажаючих перевірити свій біологічний вік за допомогою сканеру «TruAge» і скоштувати продукт здоров’я – сік ноні!
(на фотографії пан Станіслав та процес сканування. Фотоматеріали – власність сайту http://nonijuice.kiev.ua та використовуються за згодою людей, що сфотографовані і надали свою інформацію)

КУПИТЬ
Язык сайта