Лікар Сергій Глебчук рекомендує вживати натуральний продукт здоров’я, молодості та довголіття – сік ноні

Косметика на основе Нони. Внутренняя и внешняя красота
09.11.2022
СОК НОНИ: польза, особенности и ценные свойства
15.12.2022

Лікар рекомендує сік НОНІ. Лікар Сергій Глебчук рекомендує вживати натуральний продукт здоров’я, молодості та довголіття – сік ноні!

З цим продуктом я вперше зіштовхнувся у далекій Екваторіальній Африці. В Уганді 1986 року. Там я вперше почув красиве слово «моринда» так називають цей продукт у самому центрі Африки, на екваторі. Там місцеве населення його вживає в натуральному вигляді та ретельно вичавлює сік з плодів ноні.

Від місцевого населення я дізналася про чудові властивості цього продукту, адже в Уганді розвинена Державна медицина і є паралельно народна медицина, «знахарі» на той час та й зараз, складають значну конкуренцію представникам сучасної наукової медицини.

Словом, 50/50 люди лікуються у державних лікарів та у знахарів. Особливо лікування у знахарів розповсюджено у віддалених районах, гірських місцевостях і там, де сильно розвинена місцева культура, віра «вуду».

Я, як лікар, був здивований і вражений смаковими якостями плодів ноні і соку ноні, натурально віджатого місцевими знахарями. Вони ноні лікують хворих зі шкірними хворобами, у кого ослаблений імунітет. Як вони говорили, що дуже сильно ноні впливає на глисти «гельмінти», та як вони говорили «все, що повзає поруч і в організмі людей і тварин» воно помирає шляхом розкладання в самому організмі. Так що я задумався як лікар, а в той час я працював педіатром в Уганді.

Як було б добре його привезти сік ноні до колишнього Союзу і там лікувати хвороби Гельмінтозу, шкірні захворювання, зміцнювати імунну систему дітей та дорослих. Правда на той момент імунна система людей не була такою виснаженою як зараз у наш час! Але шкірні захворювання, кардіальні, легеневі і особливо людей які вже в організмі мали стафілокок і стрептокок.

Минув час, і я опинився в Україні на історичній батьківщині моїх батьків. Наша сім’я була репресована у 1943 році як «вороги народу» із Західної України і з волі з тієї багатодітної родини залишилося всього нічого… хто в Алтаї, Хто в Киргизії, когось розстріляли… а мої батьки опинилися в Казахстані, де я народився, отримав вищу освіту і починав працювати лікарем з цілини, з Казахських степів… А потім Караганда, Москва, а потім Уганда і країни центральної Африки. Роботи було багато і вона була різна, але скрізь мене цікавило як місцеві лікарі та знахарі лікували своїх пацієнтів, як протикали їхні хвороби особливо тропічні, адже у нас їх не було і досвіду не було. Якщо в нас в основному були сезонні хвороби, катаральні, серцеві, шлунково-кишкові, глистові, нерівні, то в країнах Африки переважно переважали: онкологія шкіри, шкірні хвороби, глисти, малярія та імуно-дефіцитні стани.

У 1988 році я був у складі радянської делегації в Парижі та Ліоні (Франція), нас розмістили в 5-зірковому готелі. І ввечері коду Я спустився в бар то серед алкогольних напоїв я зустрів унікальну пляшку, а головне в ній був розфасований Сок НОНІ («Таїтянський сік Ноні») Я був здивований коли його спробував він мені нагадав той незабутній смак соку «Моринда» що я пробув у Уганді. Там у барі я запитав про те, а звідки цей продукт та яка його ціна…. Сказали, що з Гаваїв та виробник США. Ціна «кусалася!» Для нас простих людей з «Рад» це було дорого. Але, я все ж таки спробував його, був дуже задоволений! Смак, ефект відчуттів, що я отримав, коли він пролився в моєму роті, пішов у шлунок… Ну, а в 2002 році Я вже тримав у руках цей продукт, коли працював в Києві.

Там, я як лікар всерйоз зайнявся цим продуктом як альтернативне тріумфування дітей і дорослих, адже у мене завжди було гасло «не нашкодь!», як нас вчили вчителя «перш ніж сто то призначити або поставити діагноз добре подумай, зваж перед тобою твоя дитина , твої батьки…» з таким дивізом Я працюю і сьогодні. Але, вже ні як педіатр, хірург, ортопед травматолог, а як сім’яний лікар! У 2012 році в «НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ П. Л. ШУПІКА» тоді це був перший набір в Україні щодо формування, навчання професії сімейного лікаря. У мене були пацієнти, які отримували цей продукт від 2 тижнів з народження і до 76 річної дами, яка виглядала на 45 років.

Я використовував як примочки на рани, як томпонади, рекомендував приймати усередину. Словом, що мене здивувало:

  1. Доза підбирається індивідуально! У кожному випадку із хворим пацієнтом;
  2. Ефективність дії, знову у кожному випадку індивідуально;
  3. Ну і не забувайте, що це натуральний продукт, що не містить жодних хімічних елементів.

Результати прийому ноні мене сильно здивували, в плані досягнення позитивного ефекту і багато комбінованої дії, тобто лікування самої хвороби, антиоксидант, імунопротектор а десь навіть і імуномодулятор!

Адже в самому соку міститься великий відсоток ксеротоніну та тоніну! що дуже добре як сильний антиоксидант та імунопротектор, в ньому міститься майже вся таблиця Меделеєва, тому що він росте в зонах високої вулканічної активності на осторавх Таїті. Коли Я працював в Уганді і мені довелося брати участь у гуманітарній місії в Руанді в 1973-1974 роках, то там Американські військові лікарі взагалі використовували його «струменево» як протишокову терапію.

Я. багато і довго можу розповідати про досвід застосування цього продукту … Але, це обов’язково, в інший раз!!

Словом, цей продукт може зайняти гідне місце у фіто-терапії як дітям, дорослим так і особливо людям похилого віку — для них особливо, в епоху великих цін на ліки, великих кількостях прийому лікарських засобів за раз і протягом всього процесу лікування, а головне його комбінованість … 6 до 1! Що значно говорить на користь його вживання та застосування. Коли ціна, кількість і якість лікаря а головне їх інтоксикація при накопиченні в організмі бажає залишати найкраще бажання ЖИТИ і не вкоротити собі термін життя!

Консультація по телефону +380(98)0047343, +380(96)4552516

Замовляйте сік ноні! Пийте сік ноні усією родиною!

З повагою Сергій Глібчук – сімейний лікар

 

КУПИТЬ
Язык сайта