Про унікальні цінні властивості соку ноні

Об уникальных ценных свойствах сока нони
15.12.2022
Каким образом правильно пить сок Нони
15.12.2022

У процесі виготовлення соків ноні використовуються плоди дерева моринди цитрусолистої.

Це дерево, яке ще називають кущем ноні, відноситься до сімейства маренових. Морінда є сама собою лікарською рослиною. Такі цілющі властивості Морінди завдяки тому, що Морінда росте на Таїті, що знаходиться на островах Французької Полінезії. Плоди Морінди (ноні) багаті багатьма корисними речовинами.

Одними з найважливіших є іридоїди. Справа в тому, що іридоїди мають широкий спектр біологічної активності. Завдяки цим складовим іридоїди надають сприятливий вплив на роботу серцево-судинної, імунної, сечовидільної систем, уповільнюють розвиток запальних процесів, пухлинних новоутворень, знижують вірусну активність та несприятливий вплив токсинів на клітини печінки.

Сік ноні таїтянський — TAHITIAN NONI® — виробляється в цьому екзотичному місці зростання плодів ноні, райських островах Французької Полінезії. Ці острови визнані одними з найбільш екологічно чистих куточків у всьому світі. Плідна, удобрена вулканічними відкладеннями, ґрунт, прозора вода та чисте повітря оптимально підходять для вирощування дерев моринди з унікальними за властивостями плодами.

Купити ноні – 067-506-55-84, 050-107-14-72

Купуйте та пийте ноні всією родиною!

 

КУПИТЬ
Язык сайта