Чому треба пити сік ноні, 21 Причина пити сік Ноні

0032
Про сік ноні з рослини Морінда
11.06.2013
Ноні укріплює імунну систему літніх людей
11.06.2013
 1. 002 2 Найважливішою функцією соку Ноні багато хто вважає його властивості природного антиоксиданту, пояснюючи саме цим приклади його успішної допомоги в боротьбі з симптомами ракових захворювань.
  2.    Завдяки своїм болезаспокійливим якостям, Ноні допомагає полегшувати біль. Крім того, в соку Ноні також виявлений скополетін, що володіє протизапальними і антигістамінними властивостями.
  3.    Компоненти Ноні благотворно впливають на клітинну структуру системи кровообігу. Так само сік Ноні допомагає знижувати симптоми серцево-судинних захворювань.
  4.    З опитаних 25000 споживачів соку, 85 % повідомили про зниження артеріального тиску в процесі прийому соку. Сік Ноні підтримує здорову імунну систему, збільшує енергію і фізичну витривалість.
  5.    Ноні допомагає модуляції здорової імунної системи, або посиленням всього організму, або, підстібаючи активність окремих мляво функціонуючих компонентів.
  6.    В даний час багато людей страждають втратою енергії унаслідок захворювання фіброміалгією. Збільшення енергії і працездатності при прийомі Ноні — вельми позитивний ефект.
  7.    Ноні укріплює і захищає структуру клітки, і що особливо важливе — допомагає відновленню «хворих» кліток.
  8.    Сік Ноні може допомогти полегшити діабетичні симптоми завдяки своїй здатності стимулювати в організмі виробництво скополетину і опосередковано впливати на виробництво оксиду азоту. Обидві речовини є важливими чинниками в зменшенні таких симптомів, як поганий кровообіг і проблеми зору.
  9.    Ноні може сприяти ослабленню серйозних симптомів астми, укріплюючи і модулюючи імунну систему і покращуючи клітинну структуру бронхіол.
  0014 210.    Багато людей, страждаючих депресією, відзначали значне поліпшення свого стану після вживання соку Ноні. Здатність Ноні модулювати природні біохімічні речовини типу гормонів якраз може бути причиною цих позитивних результатів.
  11.    Деякі учені вважають, що роль Ноні пов’язана з виробленням в організмі важливих біохімічних речовин, які допомагають організму активізувати його здатність до знеболювання.
  12.    Одним Ноні може допомогти скинути вагу і сприяти поліпшенню сну, іншим — допомогти регулювати рівень цукру в крові і підвищити вміст антиоксидантів в організмі.
  13.    Ноні може бути корисний для тих, хто страждає синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю (СДВГ), завдяки здатності виробляти деякі необхідні хімічні сполуки мозку.
  14.    Сік Ноні був клінічно корисний при лікуванні мігрені.
  15.    Сік Ноні добре зарекомендував себе при лікуванні залежності від різних наркотичних засобів, таких як героїн, кокаїн, марихуана, нікотин, алкоголь, знеболюючі ліки і кофеїн.
  16.    Ноні може сприяти запобіганню передчасній коагуляції (згортання) крові, перешкоджаючи злипанню тромбоцитів в кров’яні згустки, що загрожує небезпекою інсульту.
  17.    Ноні — свого роду могутній сміттяр вільних радикалів! Знижуючи рівень холестерину в крові, він запобігає окисленню ліпопротеїдів низької щільності (поганий холестерин).
  18.    Ноні використовується клітинами головного мозку в процесі кодування довготривалої пам’яті і сприяє збільшенню притоку крові до мозку.
  19.    Ноні може функціонувати як «молекула-посередник», яка дає можливість ефективніше взаємодіяти нервовим клітинам організму і мозку.
  20.    Володіючи протизапальним і проти алергічним ефектом, Ноні може бути корисний в цілеспрямованій боротьбі з алергією, шкірними захворюваннями і різного роду запаленнями.
  21.    Згідно з результатами 25000 споживачів соку, зібраним з різних країн, 80 % повідомили, що їх загальне самопочуття в процесі прийому Ноні покращилося, а 69% заявили, що ніколи не припинять його пити..

Чому сік Ноні?
           Протягом багатьох тисячоліть корінні жителі південних островів Тихого океану високо цінували фрукт Ноні. Вони вживали його в їжу, а також він був центром їх лікарських традицій і використовувався для лікування численних захворювань.
           З часом, представники західної цивілізації, подібно до капітана Джеймса Кука, виявили ці далекі острови, а з ними, і цей вражаючий фрукт з його дивовижними цілющими властивостями.
          0042 2 Знадобилися десятиліття копітких досліджень, щоб сьогодні Ноні став однією з найвизнаніших і поважаних лікарських рослин в світі. Мільйони людей на земній кулі переконалися в незвичайних можливостях цього продукту і високо оцінили його цілющі якості.
TAHITIAN NONI сприяє відновленню гормонального фону
         

Пийте сік ноні для Вашого здоров»я!  

Присоединяйтесь к нам!! Для того, чтобы купить сок нони, косметику нони и другую продукцию перейдите по ссылке https://noninewage.com/N4833434   , в правом верхнем углу выберете страну Вашего проживания, затем раздел «Присоединиться», далее раздел «стать БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При заказе продукции нони по телефону или через интернет — указывать идентификатор партнера (номер ID — N4833434 и фамилию спонсора — Виталий Руденко.)

Пройдите короткую регистрацию и закажите нужную Вам продукцию нони, (а также и другую продукцию), которая представлена на сайте. При этом, Вы получите постоянный дистрибьюторский номер в Компании и на него можете покупать сок нони как по оптовой цене, так и со скидками! При регистрации указывайте имя спонсора и его дистрибьюторский номер – Виталий Руденко, N4833434

При регистрации, Вы получаете постоянный дистрибьюторский номер в Компании и на него можете покупать сок нони (и другую продукцию) как по оптовой цене, так и со скидками! В последующем, Вы можете давать вашу реферальную ссылку всем Вашим знакомым, и, если по Вашей ссылке (Вашему дистрибьюторскому номеру в Компании) будут покупать продукцию, — Вы будете получать бонусы (скидки) на покупку.

Для тех, кто хочет построить системный бизнес (получать стабильный легальный доход), ознакомьтесь с Разделом — Дополнительный доход, бизнес с нони. По всем возникающим вопросам можете писать в Группах или в личку, звонить по телефонах, указанных в контактах!

КУПИТЬ
Язык сайта