Чому треба пити сік ноні, 21 Причина пити сік Ноні
11.06.2013
026
Глосарій ноні, сік ноні
11.06.2013

Результати досліджень вказують на те, що ноні укріплює імунну систему літніх людей, регулюючи функції кліток і процес регенерації пошкоджених кліток.

Високий тиск, порушення серцевої діяльності і інсульт — це захворювання системи кровообігу людини. Ноні допомагає понизити кров’яний тиск через декілька причин. Крім того, сік таїтянського Ноні практикується для зниження високого кров’яного тиску ще і тому, що стимулює виробництво окислу азоту. Це хімічна сполука також розширює кровоносні судини і робить їх еластичнішими.

Ноні є прекрасним адаптогеном і імуномодулятором, допомагає успішно боротися із стресами і відновлювати душевну рівновагу.

 

Широко використовується при лікуванні різних інфекційно — запальних захворювань (артрит, подагра і інш., значно покращуючи стан людини, а також допомагає при лікуванні захворювань кісток і суглобів.

Проявляє сильну антиоксидантну активність, завдяки чому здатний впливати на процеси старіння організму, омолоджуючи його, покращуючи при цьому самопочуття людини і його зовнішній вигляд.

Застосовується для зниження ваги при ожирінні, допомагає при геморої, частому сечовипусканні і нетриманні сечі.
Покращує функціонування периферичної і центральної нервових систем.

 В результаті наукових досліджень Центру соціальних захворювань (США) доведено, що в основі всіх людських хвороб лежить процес старіння клітин організму. Проблеми сучасників, такі як рак або захворювання судин, засновані на дегенерації — ранньому старінні клітин і проти цього кожен може щось зробити.

В отриманих результатах наголошується, що сік Ноні є повністю нетоксичним, а лабораторні роботи показали: Ноні підсилює функцію Т-лімфоцитів як у людей з нормальною імунною системою, так і у тих, у кого є порушення імунної системи (наприклад, при захворюванні на Снід і синдром хронічної втоми). Крім того, сік Ноні не руйнує нормального балансу імунної системи.

Відповідно до цих досліджень, є велике число захворювань, що характеризуються зниженою функцією Т-лімфоцитів. Сюди відносяться аутоімунні захворювання, як, наприклад, волчанка, всі види раку, деякі форми діабету, гепатит В і С, а також всі вірусні інфекції. Крім того, отримані результати показують, що існує зв’язок між низькою функцією Т-лімфоцитів і хронічною втомою у осіб, у всіх інших відносинах, що не мають проблем із здоров’ям.

Ґрунтуючись на ці дослідження, стає очевидним, що Т-лімфоцити регулюють організм, таким чином, при якому для підтримки нормального рівня енергії потрібне нормальне функціонування. Коли природні Т-клітки пригнічуються, наприклад, в результаті стресу або відчуття тривоги, люди стають схильні до простудних захворювань і грипу.

У дослідженні зроблено припущення, що у кожної людини є клітини, ДНК яких ушкоджується на повсякденній основі. Це може привести до утворення ракових клітин. Основна ж причина того, що вони не розвиваються повністю в рак, полягає в тому, що Т-лімфоцити прибирають «сміття» в організмі, вишукуючи і руйнуючи ці клітки до того, як вони можуть завдати подальшої шкоди. Оскільки ми не можемо уникнути небезпечних забруднюючих речовин, мабуть, найлогічніший підхід — зосередити увагу на захисті імунної системи від їх шкідливих дій.

0041 2Вищезазначене дослідження, проведене з соком Таїті Ноні, дало ряд вражаючих результатів. Що стосується людей з нормальною імунною системою, то у них Ноні підсилював функцію Т-лімфоцитів на 50%. Отже, навіть люди з нормальною імунною системою можуть пити сік Ноні для того, щоб допомогти захистити свій організм від втоми, формування ракових клітин, атаки хронічних і простудних захворювань, а також грипу.

Вплив соку Ноні на пацієнтів, страждаючих синдромом хронічної втоми, у яких значно понижена функція природних Т-кліток, було різкіше вираженим. Останньою з досліджуваних груп була група пацієнтів, страждаючих на Снід. У цих пацієнтів надзвичайно низька функція природних Т-кліток, яка зменшується у міру розвитку їх хвороби. Результати лабораторних досліджень показали, що в цьому випадку використання Ноні стимулює функцію Т-лімфоцитів аж до 700%.

Дослідження свідчать і про те, що пацієнти з найвищою функцією природних кліток-вбивць (вони ж Т-лімфоцити)  знаходяться в якнайкращому положенні. Збереження функції Т-кліток має важливе значення для запобігання і боротьби з багатьма хронічними захворюваннями. Воно також може бути важливе і для здорових людей, щоб вони робили все можливе для зміцнення своєї імунної системи з метою захисту від шкідливих впливів повсякденних стресів, а також від забруднюючих речовин, що обрушуються на нашу імунну систему.

Антиоксиданти, що містяться, в соку Ноні оберігають людину від дегенерації клітин і таких захворювань як рак. Флавоноїди регулюють проникність кровоносних капілярів. Вже доведено: мінерали, що містяться у фрукті, набагато швидше засвоюються організмом, чим з молочних продуктів. Оскільки фрукт багатий калієм, магнезією і кальцієм, то його особливо рекомендують для профілактики остеопорозу. Зміст селену в Ноні також дуже високе і є важливим.

 Багато авторів говорять про можливу наявність сотень каталізаторів, які ще навіть не відкриті. Тому, ймовірно, є ще безліч біологічних компонентів, що терапевтично діють. Ось чому сік таїтянського Ноні в списку «протиракових засобів» стоїть дуже високо. Він підвищує обмін речовин, тонізує нервову систему і мозок, діє як антидепресант. Бета-каротин, що міститься у фрукті, укріплює імунітет і запобігає серцево-судинним захворюванням, покращує травлення, діє тонізуюче.

Пийте сік ноні для Вашого здоров»я!

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Якщо Ви хочете бути в курсі всієї інформації про продукти на основі ноні, приєднуйтесь в наші групи за такими адресами:

Telegram —  https://t.me/noni_juice_top

Instagram — noni_juice_top

Viber — http://surl.li/tnut

WhatsApp — https://chat.whatsapp.com/GZCefJlZqPR3tD2yLiS2RI

Фейсбук — https://www.facebook.com/morindaworld/

Facebook Messenger — Сок нони в мире

 

Миру Вам, щастя та благополуччя!

КУПИТЬ
Язык сайта