Contacts noni
10.05.2013
0047
Сік ноні для дітей, користь ноні для дітей
10.05.2013

         Часто люди ставлять питання стосовно продукції на основі ноні. Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими з них, які трапляються найчастіше.

      Так, серед них питання про те, чи можна потрапити в залежність від біоактивного напою соку ноні. Відповідь: ні. Справа в тому що його склад – природні корисні речовини, в ньому немає, наприклад, якихось наркотичних складових, що можуть якимось чином викликами залежність від нього.

Люди ж, які водять машину, цікавляться: чи можна приймати напій на основі ноні й водити авто? Відповідь на це питання – звичайно, так. Ноні та інші речовини, які входять до його складу, не здійснюють впливу на свідомість людини.

Багато людей питають: можна чи ні пити сік ноні дітям? Це робити не тільки можна, а й необхідно потрібно. В цьому унікальному напої міститься багато речовин, які гарно впливають на дитячий організм, що розвивається. Так, приймаючи сік ноні, Ваша дитина стане більш активною, покращиться її пам’ять та окріпне імунітет. Так що, давати сік ноні можна навіть малюкам.

Про те, чи дозволено приймати сік ноні вагітним, чи тим жінкам, що годують груддю, цікавляться й представниці прекрасної статі, які перебувають у цьому стані. Експерти відповідають, що так. Він містить у собі велику кількість мінеральних та поживних речовин, що здійснюють позитивний вплив на здоров’я жінки.

Тим же людям, які хворіють на діабет, рекомендовано проконсультуватися з лікарем перед тим, як почати прийом соку ноні. І вже приймати рішення стосовно того, приймати чи ні цей напій, на основі рекомендацій лікаря.

Окрім того, варто зазначити, що на даний час науковцям не відомо ніяких побічних ефектів від прийому соку ноні, тому Ви можете пити цей корисний напій, не хвилюючись та не переймаючись з цього приводу.

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

 

Якщо Ви хочете бути в курсі всієї інформації про продукти на основі ноні, приєднуйтесь в наші групи за такими адресами:

Telegram —  https://t.me/noni_juice_top

Instagram — noni_juice_top

Viber — http://surl.li/tnut

WhatsApp — https://chat.whatsapp.com/GZCefJlZqPR3tD2yLiS2RI

Фейсбук — https://www.facebook.com/morindaworld/

Facebook Messenger — Сок нони в мире

 

Миру Вам, щастя та благополуччя!

КУПИТЬ
Язык сайта