Питання та відповіді про сік ноні
10.05.2013
0010
Як пити сік ноні, корисні властивості ноні
10.05.2013
0047

0047Сік ноні корисний не тільки для дорослих, але й для дітей. Його корисно давати малюкам з найменшого віку. Отже, новонародженим він допомагає захиститися та позбутися від різних інфекцій. Окрім того, він послаблює біль, наприклад, коли в дитини ріжуться перші зубки; також поліпшує самопочуття маляти при виникненні різноманітних захворювань. Для зручності можна використовувати піпетку та давати малюкам по декілька крапель соку ноні щоденно.

Дітлахам дошкільного віку (до 7 років) рекомендована норма для одного дня – 15 крапель речовини.

Сік підвищує захисні сили організму. Коли дитина ходить, наприклад, до дитячого садку або контактує з однолітками чи іншими людьми, які хворіють, це особливо важливо. Щоденний прийом соку ноні допоможе зробити організм дитини більш міцним.

 

Ще більш важливою підтримка організму дитини стає, коли вона дорослішає, стає підлітком та юнаком (10 – 18 років). У цей час краще удвічі збільшити норму прийому ноні й пити щоденно по 30 крапель цього корисного продукту. Сік ноні допоможе підвищити активність та подолати різноманітні проблеми зі здоров’ям, які виникають в цей період, а також покращити самопочуття. У період хвороби можна приймати навіть по 100 грамів ноні щоденно. Не хвилюйтеся, це не зашкодить організму підлітка, а тільки поліпшить його здоров’я.

До речі, застосовувати сік ноні можна не тільки внутрішньо, а і зовнішньо. Так, якщо дитина отримала якусь травму чи набила синець, сік ноні при нанесенні на уражену ділянку допоможе якнайшвидше загоїти рану.

Як бачите, ноні корисно для дітей різного віку. І в різні роки життя зможе принести користь організму як новонароджених, так і дітлахам дошкільного віку та підліткам.

Для того, чтобы заказать сок нони по оптовым ценам и со склада производителя, позвоните по телефонам, указанным в разделе Контакты

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

 

КУПИТЬ
Язык сайта