Сік ноні в Україні та в інших містах
11.06.2013
0032
Про сік ноні з рослини Морінда
11.06.2013
002

002Давайте роздивимось, плід Ноні — що це таке
Ноні, наукова назва якого Morinda citrifolia L., – це терпкі плоди зеленого кольору, що мають гіркуватий смак. Плід з шорсткою поверхнею і унікальним запахом, із-за якого його часто називають «сирним» плодом. Можливо через ці якості, жителі Заходу в перебігу такого довгого часу не використали ці екзотичні, цілющі і живильні фрукти.

Коли я вперше для своїх знайомих або незнайомих людей виголошую «сік Ноні», то перше питання, яке виникає при цьому «А що це таке?» У Вас він теж виник? Я з радістю поділюся з вами інформацією про цей чудовий продукт.

Отже, Ноні – це простонародна назва дерев Морінди цитрусолистної (Morinda-Citrifolia). Виростає це диво на території від островів Французької Полінезії по всій південній частині Тихого Океану і відомий там як Король цілющих рослин. Величезні плантації Ноні зростають на острові Таїті в дикому первозданному вигляді і приносять плоди круглий рік. Кожне дерево може приносити плодів від 600 до 800 кг

007А так виглядають квітка, зелений плід і стиглий плід Ноні. Вони одночасно можуть знаходитися на одній гілці, а коли стиглий плід зривається, то на його місці незабаром знову утворюється зав’язь.
Так виглядає стиглий плід. Треба відмітити, що сам плід гіркий на смак і має специфічний запах.

А ось так відбувається збір урожаю. Ніжні тропічні фрукти, які в стиглому вигляді практично неможливо зберігати.
Мені стало відомо, що сік з плодів Ноні, а також і його насіння, і листя відвіку використовувалося Полінезійськими остров’янами для зміцнення здоров’я. Ці традиції налічують тисячі років. Ходять легенди, що середній вік тривалості життя Полінезії набагато вищий за нашу тривалість життя, при цьому вони славляться красою своєї шкіри, густим і сильним волоссям, гострим зором і витривалістю. Частенько це все пов’язується з соком Ноні. Про Ноні було відомо в Китаї, Індії, Гаваях, в Малій Азії, але в європейські країни і Америку звістка про нього не доходила до минулого століття. Так само як в алое віра, папайї і ряду інших рослин було доведено, що екстракт рослини Ноні допомагає при різних проблемах із здоров’ям.

Пийте сік ноні щля Вашого здоров»я!

 

Присоединяйтесь к нам!! Для того, чтобы купить сок нони, косметику нони и другую продукцию перейдите по ссылке https://noninewage.com/N4833434   , в правом верхнем углу выберете страну Вашего проживания, затем раздел «Присоединиться», далее раздел «стать БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При заказе продукции нони по телефону или через интернет — указывать идентификатор партнера (номер ID — N4833434 и фамилию спонсора — Виталий Руденко.)

Пройдите короткую регистрацию и закажите нужную Вам продукцию нони, (а также и другую продукцию), которая представлена на сайте. При этом, Вы получите постоянный дистрибьюторский номер в Компании и на него можете покупать сок нони как по оптовой цене, так и со скидками! При регистрации указывайте имя спонсора и его дистрибьюторский номер – Виталий Руденко, N4833434

При регистрации, Вы получаете постоянный дистрибьюторский номер в Компании и на него можете покупать сок нони (и другую продукцию) как по оптовой цене, так и со скидками! В последующем, Вы можете давать вашу реферальную ссылку всем Вашим знакомым, и, если по Вашей ссылке (Вашему дистрибьюторскому номеру в Компании) будут покупать продукцию, — Вы будете получать бонусы (скидки) на покупку.

Для тех, кто хочет построить системный бизнес (получать стабильный легальный доход), ознакомьтесь с Разделом — Дополнительный доход, бизнес с нони. По всем возникающим вопросам можете писать в Группах или в личку, звонить по телефонах, указанных в контактах!

КУПИТЬ
Язык сайта