0047
Сік ноні для дітей, користь ноні для дітей
10.05.2013
Про сік ноні та користь ноні
10.05.2013
0010

0010Пропонуємо Вам ознайомитися з тим, як правильно пити та зберігати біоактивний напій соку ноні. Отже, як зазначено на його пляшці, зберігати пляшку напою після відкриття треба не більше 30 діб. При цьому зберігати ж його рекомендовано при температурі близько 4±2 С.

Але, як показує досвід людей, які вже давно приймають цей напій, зберігати його можна і при кімнатній температурі, але тоді не більше ніж тиждень. В такому випадку він не втратить не корисних, не смакових властивостей, і не зіпсується.

Безпосередньо вживати можна як холодний сік, так і кімнатної температури. Але, згідно опитуванням, більшість людей полюбляє саме холодний напій, бо так він є більш м’яким та солодким на смак. Але, можливо, Вам більш до вподоби сік ноні не з холодильнику – тоді пийте такий. Його корисні речовини в такому варіанті споживання не стануть меншими.

Чіткої кількості, скільки можна випити соку ноні в день, не зазначено. Проводилися дослідження, згідно яких навіть 750 мілілітрів напою не наносили шкоди організму людей, які його приймали протягом місяця, а тільки користь. Тому прислуховуйтесь до свого відчуття та пийте стільки соку ноні, скільки потребує Ваш організм, та скільки Ви бажаєте.

Якщо Вам складно самим визначити, скільки ж соку ноні приймати (адже ця проблема особливо гостро може стати перед тими людьми, хто збирається робити це вперше), спеціалісти рекомендують почати з прийому 30 грамів соку ноні щоденно.

Спробуйте цей чудовий напій й відчуйте корисний вплив його натуральних компонентів на собі.

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Якщо Ви хочете бути в курсі всієї інформації про продукти на основі ноні, приєднуйтесь в наші групи за такими адресами:

Telegram —  https://t.me/noni_juice_top

Instagram — noni_juice_top

Viber — http://surl.li/tnut

WhatsApp — https://chat.whatsapp.com/GZCefJlZqPR3tD2yLiS2RI

Фейсбук — https://www.facebook.com/morindaworld/

Facebook Messenger — Сок нони в мире

 

Миру Вам, щастя та благополуччя!

КУПИТЬ
Язык сайта