Как заработать денег. Ищу партнеров для бизнеса с Мориндой!
27.09.2014
031
Ноні, сік ноні НОВІ ГОРИЗОНТИ «МОРІНДА»: ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ ДУШІ, ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ
03.10.2014
1-1133

1-1133Морінда пропонує вам розпочати цю осінь на батьківщині мадери, портвейну та відважних мореплавців. Португалія – країна мальовничих пейзажів, чистих пляжів та активного нічного життя. Що ще цікавого пропонує відвідувачам ця країна? Своїми враженнями з міжнародною родиною «Морінда» поділиться переможець акції «Відпустка мрії» у вересні, адже він (або вона) вирушить до столиці Португалії – Лісабону!

Лісабон – місто, що є другою  найстарішою європейською столицею після Афін. Із висоти пташиного польоту Лісабон схожий на мозаїку: різнокольорові дахи будинків смугами спускаються до річки Тагус. Невеликий і затишний аеропорт, усміхнені люди. Вузькі теплі дворики, яскраві будинки, черепичні дахи.

Відвідати у португальській столиці можна чимало, тому кожен знайде місця чи розваги, які йому до смаку. В першу чергу, це Cristo Rei – точна копія статуї Ісуса, що підноситься над Ріо-де-Жанейро. Величезний 120-ти-метровий монумент розташований на березі річки Тагус. З оглядового майданчика Cristo Rei відкривається дивовижний вигляд на Лісабон. Далі це District Belem – заміська резиденція президента Португалії. Хоча головною визначною пам’яткою Belem є монастир, що за сумісництвом є усипальнею португальських королів.

Крім того, у Лісабоні ходить незвичайний трамвай. Унікальність цього транспорту полягає у вагонах, які були побудовані ще на початку 20 століття, називаються вони «Brill». Маршрут трамваю прокладений через історичну частину міста – Алфама. Незалежно від ваших уподобань, вас неодмінно вразить Лісабонський океанаріум. Він вважається одним із кращих в усьому світі!

0030Краєвиди Лісабона вражають розмаїттям: сучасні висотки та розкішні палаци, величні храми та дивовижні мости, а також фунікулери, підйомники та безліч сходів, адже місто стоїть на семи пагорбах. Це місто 68 парків і садів, 57 фонтанів та 92 палаців.

Багата історія, культура, привітність місцевих жителів та відчуття, що ви вдома – усе це Лісабон – затишна португальська столиця.

Дозвольте собі відчути красу цього світу та пережити незабутні відчуття! Не вагайтеся – заходьте на www.truage.com/ukraine, дивіться відео про КПГ та запрошуйте на цей сайт інших: ваших друзів, родичів, колег, знайомих і незнайомих, цікавих та успішних людей, усіх-усіх, хто може відвідати наш сайт та дати вам і собі +1 шанс на перемогу в акції «Відпустка мрії»! Коли ваші друзі і знайомі будуть заходити на сайт під вашим ID-номером, ви будете отримувати додатковий бал для участі в акції.

Окрім того, додаткову перевагу для участі в Акції надає нова програма від TrūAge Скан+! Якщо ваш клієнт погодиться надати свою особисту інформацію під час сканування (ПІБ, електронна адреса), він отримає додатковий бал для участі в акції «Відпустка мрії». Цей бал надаватиметься додатково до тих балів, які він міг уже отримати на сайті www.truage.com/ukraine.

Спеціалісти з використання сканера TrūAge отримають додатковий бал для участі в акції «Відпустка мрії» за кожну людину, дані якої вони введуть у програму TrūAge Скан+. Окрім того, ви отримаєте додатковий бал для участі в акції «Відпустка мрії» за кожного клієнта, який поділиться своїми результати через соціальні мережі. Отож, не зволікайте – отримуйте додаткові шанси на перемогу!
Офіційні умови акції – на сайті Морінда.

КУПИТЬ
Язык сайта