Про корисні властивості ноні та бізнес з ноні

Як купити сік ноні по оптовій ціні
10.05.2013
002
Иридоиды – мощные биоактивные компоненты в соке нони
11.05.2013
0015

Шановні друзі!
Я Вам розповім про свою історію вживання соку ноні і про мій бізнес з цим прекрасним продуктом. З соком ноні я познайомився в серпні 2007 року. Це сталося зовсім випадково, коли я почув про ноні від своїх партнерів. Як людина, що займається програмами здоров’я, я зацікавився розповідями безпосередньо про сам продукт ноні. (На порталі Правильне харчування і здорова їжа, засновником якого я є,

Про продукт
Мене зацікавили відомості про надзвичайно великі і корисні властивості дерева ноні і його плоду. Коли я читав про історію ноні, я ніби потрапив у якусь давню казку із захоплюючою подорожжю. Тільки одні слова — Морінда, Французька Полінезія, Таїті, говорили про щось чудесне, загадковому і надзвичайне.
Я постарався отримати максимальну інформацію про корисні властивості плоду ноні. І, я її отримав! На сьогоднішній день сік ноні для мене це щоденний продукт мого харчування, в якому міститиметься більше 150 поживних речовин — в тому числі різні вітаміни, мінерали та антиоксиданти, — які сприяють зміцненню організму. Я точно знаю, що Tahitian Noni ® Оригінальний, який я п’ю, багатий на ірідоіди і інші дієві біоактивні речовини, які зміцнюють мій організм, підтримують імунну систему, підвищують витривалість і сприяють гарній роботі всіх систем організму.

 

Про Компанію
Після вивчення основних матеріалів про ноні, я зацікавився питанням — а що ж це за Компанія така, яка змогла подарувати світові ноні та дати можливість його вживати людям у більш ніж 72 країнах світу.
Morinda Bioactives (в минулому Таітіан Ноні Інтернешнл) є глобальною, дослідницькою компанією біоактивних продуктів, яка першою запропонувала корисні для здоров’я переваги ноні всьому світу за межами Таїті.
Є дуже цікаві факти. Так, в 2006 році Таітіан Ноні Інтернешнл ( Морінда ) оголосила про те, що виплатить 100 000 доларів тому, хто назве іншу мережеву компанію, чия стратегія, ріст і історія розвитку призвела до більш значущих результатів, ніж ті, яких досягла TNI за 10 років. Ніхто навіть не спробував прийняти цей виклик, і головне — ніхто не міг цього зробити!

У 2010 році TNI знову кидає виклик, але на цей раз мережевим компаніям, при цьому ставка зросла до 250 000 доларів. Компанія TNI впевнена, що немає такого продукту, який можна було б порівняти з біоактивним напоєм Tahitian Noni ® Оригінальний. Компанія настільки впевнена в цьому, що виплатить 250 тисяч доларів США тій компанії мережевого маркетингу, яка зможе довести, що продукт, який є основою її бізнесу, відповідає всім нижче перерахованим вимогам:
— Продукт піддався, принаймні, 14 клінічним дослідженням на людях;
— На продукт видано не менше 52 патентів, що отримали наукове підтвердження;
— Продукт був визнаний адаптогеном світового класу і містить 15 мг ірідоідів і більше в кожній рекомендованій дозі прийому;
— Продукт містить біоактивні речовини з визнаної рослини для здоров’я, які після переробки і пастеризації залишаються стабільними (не втрачають своїх властивостей) протягом не менш ніж 2-х років … (І багато іншого)
Як Ви думаєте, хтось прийняв виклик? Ніхто! Це говорить про те, що Компанія володіє унікальним продуктом, а так саме і ексклюзивним правом на збір урожаю на Таїтянських островах, маючи завод по переробці ноні на Таїті, 5 заводів по світу, які здійснюють процес бутильовання і випуску ноні. Після цього, сік ноні доставляється по світу, в ті країни, де відкриті офіси Морінди.

Бізнес з ноні
Бізнес здійснюється простим способом. Його можна назвати як — бізнес прямих продажів або мережевий маркетинг (МЛМ). Особисто для мене, мережевий маркетинг середини 90-х років пострадянського простору, асоціюється з негативом. Але, виявилося, що це негатив до тих способів і методів, які наші люди впроваджували в практику тих днів!

Відкрию Вам великий секрет)). Я не продаю ноні ніколи і нікому! Я не продавець! Свій бізнес з ноні я називаю — інтелектуальний маркетинг! Я просто даю інформацію людям про ноні, розповідаю їм про Морінду, історії Компанії, можливості додаткового доходу! І, компанія Morinda Bioactives дає мені унікальний шанс — я п’ю продукт здоров’я, розповідаю про це людям, даю іншим людям долучитися до продуктів ноні і до цінностей Компанії, і за це ще й отримую гроші за маркетинг планом Компанії!

Я скажу, що мені пощастило! Я досить різнобічна людина, у мене є свій бізнес, ряд соціальних програм і проектів, і є ноні! Коли мене запитують, що для мене є ноні, то я відповідаю так: « Ноні — це частина мого життя!»
Звертаюся до всіх людей, що читають ці мої рядки. А Ви хочете бути здоровими? Або бути здоровими і мати додатковий дохід з продукцією ноні? Бути разом і спілкуватися з адекватними, позитивними людьми! Якщо так, то пишіть, дзвоніть))
Ми будемо Вам раді!

З повагою, засновник сайту Віталій Володимирович

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Якщо Ви хочете бути в курсі всієї інформації про продукти на основі ноні, приєднуйтесь в наші групи за такими адресами:

Telegram —  https://t.me/noni_juice_top

Instagram — noni_juice_top

Viber — http://surl.li/tnut

WhatsApp — https://chat.whatsapp.com/GZCefJlZqPR3tD2yLiS2RI

Фейсбук — https://www.facebook.com/morindaworld/

Facebook Messenger — Сок нони в мире

 

Миру Вам, щастя та благополуччя!

КУПИТЬ
Язык сайта